O nás.

V naší agentuře jsme zapálení pro dosahování výjimečných výsledků pro naše klienty. Firmu v roce 2023 založil frontendový vývojář Marek Motyka a grafická designérka Andrea Macháčová a krátce poté se k nám přidal backendový vývojář Vladislav Kresta. Dohromady máme více než 10 let společných zkušeností s vývojem a designem webových stránek a webových aplikací.

Poznejte nás.

Marek Motyka

Founder, CEO, Frontend Developer

Čau, já jsem Marek, kódování se aktivně věnuju od střední školy. Klasické programování například v C# mě na škole tolik nebavilo, dokud jsem nepřičuchl k Frontend developmentu jako takovému. Je to pro mě spojení nějakého vizuálu a samotného kódu. Nebojím se výzev a miluji pocit když mohu našemu klientovi opravdu pomoct a posunout jeho byznys na další level.

Andrea Macháčová

Founder, Graphic designer

Ahoj, já jsem Andy. Již jako mladší jsem ráda kreslila a tvořila. Grafickému designu se věnuji již od střední školy, kdy jsem tvořila především loga, vizitky a menší grafické práce. Aktuálně mě baví nejvíce design webových stránek.

Vladislav Kresta

Backend developer

Ahoj, jsem Vláďa. Od střední školy se věnuji vývoji backendu pro webové stránky a aplikace. Vždy mě bavilo vymýšlet řešení, které klienta nadchne a co nejvíce mu usnadní práci. Webová aplikace ale potřebuje i web samotný, proto jsem se spojil s Markem a Andy, se kterými nyní děláme projekty na vysoké úrovni.